ایران در فوتبال ساحلی خوش درخشید.

4.8/5 - (19 امتیاز)

تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان که موفق شد راهی فینال جام بین قاره‌ای ۲۰۱۹ شود، در این دیدار به مصاف اسپانیا رفت که در پایان با برتری ۶ بر ۳ به مقام قهرمانی رسید.

وقت اول این دیدار با شروع طوفانی شاگردان عباس هاشم‌پور آغاز شد و آنها موفق شدند با دو گل از مصطفی کیانی و سعید پیرامون دو بر صفر از ماتادورها پیش بیفتند. با این حال اسپانیایی‌ها با تجربه خود خیلی سریع گل‌های خورده را جبران کردند تا در وقت اضافه کار با تساوی ۲ – ۲ خاتمه پیدا کند.
شروع وقت دوم با بازی پایاپای دو تیم همراه بود، اما داور مسابقه با اعلام پنالتی روی محمدعلی مختاری این شانس را به ایران داد تا بار دیگر از حریف خود پیشی بگیرد. فرصت مناسبی که برای گلزنی مختاری از روی نقطه پنالتی پیش آمده بود را دروازه‌بان اسپانیا مهار کرد و در ادامه اسپانیایی‌ها در موقعیتی مشابه به راحتی دروازه ایران را باز کنند.

در حالی که این حریف اروپایی با نتیجه ۳ بر ۲ از تیم ایران پیش افتاد و سوار بر بازی بازی بود، محمدعلی مختاری توانست گل سوم ایران را وارد دروازه اسپانیا کند. در ادامه بازهم این تیم ایران بود که به بازی مسلط شد و حمید بهزادپور، دروازه‌بان تیم ملی کشورمان از راهی دور موفق شد گل چهارم را وارد دروازه اسپانیا کند تا ایران در پایان وقت دوم با نتیجه ۴ بر ۳ پیش بیفتد.
وقت سوم نیز با اعتماد به نفس بازیکنان ایران و تلاش زیاد بازیکنان اسپانیا برای جبران گل خورده آغاز شد. در این وقت نیز باز شاگردان هاشم‌پور بودند که توانست روی پاس خوب حمید بهزادپور و ضربه قیچی برگردان زیبای محمد احمدزاده دروازه ماتادورها را برای پنجمین بار فرو بریزد. در حالی که اسپانیایی‌ها تلاش می‌کردند دو گل عقب افتاده را جبران کنند و تیم ایران با اخراج محمد احمدزاده با یک بازیکن کمتر به بازی ادامه می‌داد، معصومی‌نژاد گل ششم را هم برای تیم ایران به ثمر رساند. در پایان تلاش‌های اسپانیا ثمر نداشت تا تیم ایران با نتیجه ۶ بر ۳ به پیروزی برسد.

تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان با هدایت عباس هاشم‌پور، مربی ایرانی توانست علاوه بر دفاع از عنوان قهرمانی سال گذشته خود، به سومین قهرمانی جام بین قاره‌ای برسد تا از این جهت قهرمانی‌های خود را با تیم ملی برزیل و روسیه در این جام برابر کند. پیش از دیدار فینال نیز، تیم امارات موفق شد با شکست روسیه به مقام سوم برسد.
تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان پس از برتری مقابل تیم‌های مکزیک، مصر و روسیه در مرحله گروهی و عبور از تیم امارات میزبان در نیمه نهایی، به فینال مسابقات رسیده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

خبر یک
فیلم
ثبت درخواست
پیامک