راهنمای دریافت رمز یکبار مصرف بانک ها

لطفانظرخودرا ثبت نمایید
طبق اعلام رسمی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، از اول دی ماه ۱۳۹۸ رمز دوم کارت های بانکی غیر فعال می شود و برای استفاده از خدمات اینترنتی باید رمز یکبار مصرف داشته باشید. اطلاعات زیر مربوط نحوه دریافت رمز دوم پویا می باشد.

رمز پویا و یکبار مصرف بانک ملی ایران

بانک ملی سامانه ۶۰ را معرفی کرده است که کاربران با استفاده از کد USSD و یا نرم افزار هوشمند بانک، رمز یکبار مصرف خودشان را دریافت کنند. برای فعالسازی نرم افزار ۶۰ می بایست به سامانه بام یا دستگاه های کیوسک و خودپرداز مراجعه نمایید و پس از آن رمز پویا برای شما با مراجعه به نرم افزار ۶۰ تولید می شود.

برای فعالسازی توسط USSD می توانید با شماره گیری مد *۷۳۷*۶۰# عملیات ثبت نام اولیه و فعالسازی و تولید رمز با این سامانه را انجام دهید. (اطلاعات بیشتر)

 

رمز پویا و یکبار مصرف بانک ملت

بانک ملت برای رمز یکبار مصرف نرم افزار “رمزنگار ملت” را معرفی کرده است و برای فعالسازی می بایست به عابربانک های بانک ملت مراجعه فرمایید. در این مرحله می بایست کد دریافتی از عابر بانک ملت را در نرم افزار رمزنگار وارد نمایید و مراحل فعالسازی برنامه را تکمیل کنید.

برای دانلود می توانید از آدرس روبرو اقدام نمایید. (اطلاعات بیشتر)

 

رمز پویا و یکبار مصرف بانک پاسارگاد

رمز یکبار مصرف بانک پاسارگاد برروی نرم افزار همراه بانک پاسارگاد فعال می شود و برای فعالسازی می بایست همراه بانک پاسارگاد را فعالسازی نمایید و یا به یکی شعب بانک پاسارگاد برای فعالسازی مراجعه نمایید و در نهایت رمز یکبار مصرف یا پویا از طریق نرم افزار همراه بانک و یا سرویس بانکداری مجازی بانک پاسارگاد انجام می گیرد. (اطلاعات بیشتر)

رمز پویا و یکبار مصرف بانک سامان

برای فعالسازی رمز پویا بانک سامان باید به شعب بانک سامان مراجعه کنید و درخواست فعالسازی نرم افزار تولید رمز یکبار مصرف بانک سامان که به نام رمزینه می باشد را ثبت نمایید. همچنین اگر سامانه نت بانک سامان را فعال دارید با مراجعه به بخش مدیریت کارت و انتخاب گزینه فعالسازی رمز دوم یکبار مصرف، رمز مربوط به نرم افزار رمزینه را دریافت و فعالسازی نمایید. (اطلاعات بیشتر)

 

رمز پویا و یکبار مصرف بانک آینده

بانک آینده نرم افزاری به نام “ریما” برای تولید رمز یکبار مصرف دارد، بعد از دانلود نرم افزار می بایست به یکی از خودپردازهای بانک آینده مراجعه نمایید. (اطلاعات بیشتر)

رمز پویا و یکبار مصرف بانک شهر

بانک شهر از نرم افزار “رمزنت” برای رمز پویا استفاده می کند و برای فعالسازی می بایست به یکی از شعب بانک شهر مراجعه نمایید و با پر کردن فرم های مربوطه یک کد QR اختصاصی دریافت می کنید. برای دریافت رمزنت از این لینک کی توانید اقدام نمایید. (اطلاعات بیشتر)

 

رمز پویا و یکبار مصرف بانک پارسیان

مشتریان بانک پارسیان برای استفاده از رمز دوم پویا می بایست سیستم همراه بانک خودشان را فعالسازی نمایید. برای این منظور کافیست فقط یک بار به خودپردازشهای بانک پارسیان مراجعه کنید و در بخش خدمات رمز، فعالسازی رمز دوم یکبار مصرف را انتخاب نمایید. (اطلاعات بیشتر)

دیدگاهتان را بنویسید